Новини

Новини

Happy Birthday! (1).png
Якщо у Вас виникло питання про вибір місця для проведення свята або ювілею, тоді у нас для вас вже є пропозиція.

Для цього у нас є:
— Камінний зал на 25 осіб
— Ретро зал на 25 осіб
— Основний зал на 150 осіб та резервний зал на 65 осіб
— Лоббі-бар на 50 осіб
А у теплу пору року для Вас відкрита літня тераса Гриль-бар «Сад» на 80 осіб та літній майданчик «Бузковий Сад» на 40 осіб.

Ви отримаєте:

— Пляшку шампанського;
— Солодкий подарунок;
— Знижку на готель 10%;
— Живу музику.

 

Фестиваль #СОК

Влітку 2018 року в парковій зоні готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» відбувся перший в місті приватний фестиваль «Сок» Вулична їжа. Цей проект, який направленний масово популяризувати в Черкасах європейську культура споживання та приготування вуличної їжі.

«Сок» планує вирости в наймасштабніший в місті start-up майданчик для вуличної їжі. Тому учасниками першого фестивалю вуличної їжі в Черкасах «СОК» стануть ті ресторани, кафе, бари, підприємства та магазини, які показали найкращу динаміку розвитку.

Для наших гоcтей було організовано різні зони: концертна зона, дитяча зона, food&bar, fashion & photo, спортивна зона та зона майбутнього.

У всіх зонах проходили майстер-класи, дегустації та розіграши від наших спонсорів.


Весілля у ресторані “Апельсин”

Оформлення залу від декораторів майстерні «Elisey» - це поєднання найкращих сучасних тенденцій в дизайні, професіоналізму майстрів і ексклюзивності оформлення. Весь процес прикраси залу виконується нашими дизайнерами вручну.

З нами Ваше свято буде стильним і особливим, абсолютно не схожим на інші.

Ми знаємо, як виглядають Ваші мрії.
Світ почуттів і натхнення ми з радістю перетворимо в історію кохання.

Організація весілля - це справа, яку варто довірити професіоналам.
Замовивши організацію весілля, Ви отримаєте ідеально сплановане, підготовлене та проведене свято. Нехай найкращим буде день, коли ви пообіцяєте назавжди!


Виїзна реєстрація шлюбу - це красиво і не стандартно. Менше повсякденності, більше романтики і магії, менше шаблонів - більше індивідуальності, менше офіціозу - більше розкутості і свободи, більше уваги тільки Вам двом. Також це прекрасна нагода для фотографа зробити оригінальні пам’ятні фото, що стануть окрасою Вашого весільного альбому.
Ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс товарів та послуг, що зроблять святковий день урочистим та незабутнім:

- аксесуари для виїздної весільної церемонії (вінчальна арка, столик для церемонії, декоративні стійки, килимова доріжка);
 
- оформлення залів (декор квітами, текстилем та тканинами, чохли на крісла, скатертини, драпіровки, підсвічники тощо);

- весільні аксесуари ручної роботи (бокали, вінчальні свічки, подушечки для обручок, кошички, весільне шампанське тощо);

- флористика (букети, бутоньєрки, композиції для весільного кортежу);- запрошення, листівки та альбоми для побажань ручної роботи;- всі види декору.